Zostałam nominowana do Liebster Award, choć sama nie wiem na czym to polega ale okej xD
Widzę że trzeba odpowiedzieć na pytania, a potem kogoś nominować i dodać własne pytania.
Okej da się zrobić xD Dziękuje za nominacje Hiroe C:
1. Czy sądzisz że sny mogą się spełnić ?
Wiesz, moje sny nigdy się nie spełniły więc nie wiem.
2. Masz jakieś marzenie?
Woho! I to nie jedno C: Moim marzeniem jest wyjechać do Korei, chcę też pojechać na jakiś koncert
zespołów K-POP , chciałabym spotkać się twarzą w twarz z moim UB <3
Mam wiele marzeń i mam nadzieję, że choć jedno się spełni :)
3. Jeśli masz rodzeństwo- Jak łagodzisz z nimi spór?
Owszem mam, nie łagodzę ;_; nie da się....
4. Czy sądzisz, że czekolada to słodki zabójca?
Tak.
5. Wolisz czy pada deszcz czy świeci słońce? Dlaczego?
Wolę jak pada. Czemu? Sama nie wiem
6. Czy pies to najlepszy przyjaciel człowieka? A kot?
Wiesz myślę, że tak. A jeśli chodzi o koty to myślę, że też mogą być. Dla jednych przyjaciel to pies,
a dla drugich kotek C:
7. Masz swoją ulubioną potrawę?
Naleśniki <3
8. Jaki widzisz sens w życiu?
A jaki mam widzieć? Żyjemy by spełniać marzenia, by rozwijać świat
9. Jakbyś zareagował/a na telefon o wieści, że twoi rodzicie nie żyją?
Wpadła bym w histerie ;_;
10. Miałaś/eś kiedyś myśli samobójcze?
Owszem chciałam się zabić ciastkiem.
11. Jak pomogłabyś koleżance, która jest prześladowana przez twojego największego wroga?
Ohohoho, nie chciałabym być w skórze tej osoby C:
Nominuje (Nie znam 11) :
-Reni-Chan opowiadaniarema.blogspot.com
- Yoona Uchiha exoyeolliestory.blogspot.com
- Ola ihavekpopheart.blogspot.com
- Hiroe opowiadaniahiroe.blogspot.com
- Kate Oshin kateoshin.blogspot.com
- Allie mniejsze-zuo.blogspot.com
- Zuzanna Trębicka zuzannatre.blogspot.com
- Hyerim Namri hyosun-is-out-of-happiness.blogspot.com
- Aśka M kiyokoshioya.blogspot.com
Pytania :
1. Który kraj chciałabyś zwiedzić? Dlaczego?
2. Jesteś osobą tolerancyjną?
3. Kochasz swój kraj? A może chciałabyś mieszkać w jakimś innym kraju?
4. Co sądzisz o głodówce?
5. Twoje ulubione zwierze? Dlaczego?
6. Najdziwniejsze wydarzenie w twoim życiu?
7. Czy były takie chwile gdy potrzebowałaś kogoś, a ta osoba cię olała?
8. Czy wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia?
9. Czy jest jakaś osoba w twoim życiu za którą poświęciłabyś nawet życie?
10. Kogo kochasz najbardziej?
11. Czy jest sens udawania kogoś kim się nie jest?
No to tyle ^^ . Miłego dnia ;)
Autor: Cookie
Autor: Cookie
Brak komentarzy :
Prześlij komentarz