...

...
Cookie

19.06.2015

" Post od serca "

Annyeong~

Ten post chciałam napisać z dedykacją dla najukochańszej osoby na świecie, którą jest moja babcia.
Dziś są jej urodziny, więc to jest taki mały prezent ode mnie.
Moja babcia, jest jedną z czytelniczek mojego bloga xD, ale nie tylko. Jest osobą, która zawsze czyta każde moje opowiadania, a potem podpowiada mi co zmienić, poprawić. Pomaga mi także pisać wiersze, które bez jej pomocy nie byłyby tak piękne.
Nie tylko jest wspaniałą "pisarką" jest też najlepszą babcią na świecie, naprawdę dzięki niej mam motywację do nauki, do pisania właśnie tych wierszy i innych.
Napisałam więc dla ciebie wiersz. * znając życie i tak go pewnie trochę poprawi xd *

    Mijają lata,
    Mijają dni, miesiące 
    A ja wciąż
    Nie zapominam o tobie
    Najwspanialszą osobą na świecie
    Jesteś ty... Babciu
    Bo ty potrafisz kochać
    Potrafisz szanować
    Zjawiając się
    Gdy rana w sercu wielka
    Leczysz te rany
    Zapamiętaj więc
    Nie chcę byś odeszła 
    Chcę po prostu
    Byś zawsze przy tobie...    

Mam nadzieję że ci i wam się spodoba ;) , Jeszcze raz wszystkiego najlepszego <333
SARANGHAE


2 komentarze :

  1. Kyuhan,piekny wiersz ^^
    Wiem ze juz jest dosc puzno ale mysle że twojej babci napewno sie podobał ^^
    Wszystkie twoje wiersze sa pisane prosto z serca i dlatego sa piekne ^^
    Naprawde masz kochaną babcie i szczescie że ją masz , dlatego nie marnuj ani sekundy na kłutnie z nią albo sprzeczki bo nikt nigdy nie wie kiedy coś się skączy.

    Ps. Nie wiedzialam ze twoja babcia czyta twoje opowiadania ^^ .

    Oh Jin Ah ~

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękny wiersz Kochana :*
    Ja też kocham Twoją babcię-to moja ciocia :)
    Buziaki dla Was obu
    kuzynka Marzena :) :*

    OdpowiedzUsuń