Annyeong~
Ten post chciałam napisać z dedykacją dla najukochańszej osoby na świecie, którą jest moja babcia.
Dziś są jej urodziny, więc to jest taki mały prezent ode mnie.
Moja babcia, jest jedną z czytelniczek mojego bloga xD, ale nie tylko. Jest osobą, która zawsze czyta każde moje opowiadania, a potem podpowiada mi co zmienić, poprawić. Pomaga mi także pisać wiersze, które bez jej pomocy nie byłyby tak piękne.
Nie tylko jest wspaniałą "pisarką" jest też najlepszą babcią na świecie, naprawdę dzięki niej mam motywację do nauki, do pisania właśnie tych wierszy i innych.
Napisałam więc dla ciebie wiersz. * znając życie i tak go pewnie trochę poprawi xd *
Mijają lata,
Mijają dni, miesiące
A ja wciąż
Nie zapominam o tobie
Najwspanialszą osobą na świecie
Jesteś ty... Babciu
Bo ty potrafisz kochać
Potrafisz szanować
Zjawiając się
Gdy rana w sercu wielka
Leczysz te rany
Zapamiętaj więc
Nie chcę byś odeszła
Chcę po prostu
Byś zawsze przy tobie...
Mam nadzieję że ci i wam się spodoba ;) , Jeszcze raz wszystkiego najlepszego <333
SARANGHAE

Kyuhan,piekny wiersz ^^
OdpowiedzUsuńWiem ze juz jest dosc puzno ale mysle że twojej babci napewno sie podobał ^^
Wszystkie twoje wiersze sa pisane prosto z serca i dlatego sa piekne ^^
Naprawde masz kochaną babcie i szczescie że ją masz , dlatego nie marnuj ani sekundy na kłutnie z nią albo sprzeczki bo nikt nigdy nie wie kiedy coś się skączy.
Ps. Nie wiedzialam ze twoja babcia czyta twoje opowiadania ^^ .
Oh Jin Ah ~
Piękny wiersz Kochana :*
OdpowiedzUsuńJa też kocham Twoją babcię-to moja ciocia :)
Buziaki dla Was obu
kuzynka Marzena :) :*